Фуражна
Україна, також як Росія, є одним з найбільших виробників і експортерів пшениці у світі.
Пшениця (Triticum SPP.) Зернова культура, родом з Леванту - регіону Близького Сходу і Ефіопського нагір'я, а зараз культивується в усьому світі. У 2010 році світове виробництво пшениці було 651000000 тонн, що робить його третім по виробництву зернових після кукурудзи (844 млн. тонн) і рису (672 млн. тонн). Пшениця була другою з виробництва зернових у 2009 році, світове виробництво цього року було 682 млн тонн, після кукурудзи (817 млн. тонн), а також з рисом в якості близького третє (679 млн. тонн).
Це зерно вирощується на площі понад, ніж будь-який інший комерційний злак. Обсяг світової торгівлі пшеницею більше, ніж для всіх інших культур разом узятих.
Пшениця була ключовим чинником створення умов для формування міських товариств, заснованих на початку цивілізації, тому що це була одна з перших культур, які могли бути легко вирощені у великих масштабах, і мала додаткову перевагу, отримуючи врожай, який забезпечує довгострокове зберігання харчових продуктів. Пшеницю садили в обмеженій мірі, як кормову культуру для худоби.
Якщо сировина пшениці розбивається на частини на заводі, як це зазвичай робиться, зовнішня лушпиння або висівок можна використовувати кількома способами в основному на корм худобі.
Найбільшим виробником пшениці в 2010 році стали країни ЄС-27, а потім Китай, Індія, США і Росія.
Найбільші експортери пшениці в 2009 році: США, ЄС-27, Канада, Росія, Австралія, Україна і Казахстан. За підсумками 2011 року Україна стала шостим експортером пшениці у світі. Найбільшими імпортерами пшениці в 2009 році: Єгипет, ЄС-27, Бразилія, Індонезія, Алжир і Японія. ЄС-27 був в експорт та імпорт списку, тому що такі країни ЄС, як Італія та Іспанія імпортували пшеницю, в той час як інші 27 країн ЄС експортували свій урожай. Чорноморський регіон - яка включає в себе Казахстан, Росії та України - є найбільш перспективним напрямком для експортерів зерна, він володіє значним виробничим потенціалом з точки зору врожайності пшениці і площі збільшуються. Чорноморський регіон також знаходиться поруч з традиційними імпортерами зерна на Близькому Сході, Північній Африці та Центральній Азії.
ТОВ "Валмар Інгредієнтс» може поставити вам фуражну пшеницю (для годування худоби) походження Україна і Росія.