Олія соняшникова

Українська

Соняшникова олія є нелетюча олія, отримана з Annus Helianthus, який вирощується в основному в Росії , Аргентині , Західній і Східній Європі , Китаї та Сполучених Штатах. Масло зазвичай містить 60-75 % лінолевої кислоти , > 90 % олеїнової і лінолевої кислот в поєднанні , Sunflower seedsі практично не ліноленової кислоти. Його основні тригліцериди зазвичай LLL (14%) , LLO (39%) , ЛЛС (14%) , LOO ( 19 %) , LOS (11% ) та інші ( 3%). Він також містить лецитин , токофероли , каротиноїди й віск . Його властивості , характерні для тригліцеридів рослинного масла. Соняшникова олія має світлий смак і зовнішній вигляд і має високі E вмістом вітамінів. Це поєднання мононенасичених і поліненасичених жирних кислот з низьким вмістом насичених жирів.

Соняшникова олія була вперше промисловістю в 1835 році в Росії імперією. Найбільших у світі виробників соняшникової олії в даний час є Україна і Росія. Соняшникова олія є одним із самих здорових і популярних олій у світі . Це часто вважається премією масла через його світлого кольору , м'який смак , низький рівень насичених жирів і здатність витримувати високі температури приготування їжі. Це відмінне масло відмінно підходить для побутових випічки і смаження , навіть в якості салатного масла. Він використовується також у косметичних складах як пом'якшувальну . Це може також забезпечити захисний бар'єр , який чинить опір інфекції у недоношених новонароджених.

Соняшникова олія , як правило , виводиться через натискання насіння і пізніше екстракції розчинником. Сире масло зазвичай піддають традиційній стадії очищення . Холодного віджиму соняшникової олії в даний час оцінюється як нові оливкової олії. Видобуток соняшникову олію зазвичай здійснюють у два етапи. Перший етап складається з механічної екстракції з використанням гвинтового преса ( експеллером ) . Шрот, отриманий в стадії пресування , містять 15-20 % олії , піддають екстракції розчинником (зазвичай гексану ) . Розчинник повинен бути виключений з обох шрота та олії . Масла , отримані методом пресування мають кращу якість , ніж отримані шляхом екстракції розчинником. Однак обидва змішуються перед зберіганням .

Переробка соняшникової олії через екстракції розчинником , гідратацією , нейтралізацію і відбілювання може зробити її більш стабільною і в умовах високої температури приготування їжі , але і видалити деякі з поживних речовин , масла і аромат , в тому числі кольорові пігменти , вільні жирні кислоти , фосфоліпіди , поліфеноли і фітостерини . Нерафінованої соняшникової олії менше тепла стабільною , але збережеться більше свого первісного змісту поживних речовин і смаку , і добре підходить для страв , що вимагають низькою або нульовою тепла.

Так як соняшникова олія в основному складається з здорової, але менш стабільної суміші поліненасичених і мононенасичених жирних кислот , вона може бути особливо чутлива до впливу тепла і світла. Деякі загальні фактори впливають на окислювальну стабільність соняшникової олії при зберіганні. Одним з таких факторів є ступінь ненасиченості . Термін придатності продукту залежить від виробничих умов, таких як тип процесу екстракції (пресування , з розчинником , при сверхкритических середовищ) , ступінь очищення (сирий рафінована дезодорована і т.д.) , додавання антиоксидантів і тип упаковки ( матеріал контейнера , включення інертної атмосфері і т.д.). Інші важливі фактори, що впливають на окислювальну стабільність конкретних умов зберігання: час , температура , світло , серед інших.

" Валмар Інгредієнтс » LLC. може поставити вам соняшникову олію походження Україна рафіновану і сиру, у пляшках та наливом.